CHP’nin adayı Burhan Cahit Erdem, Beşikdüzü Belediye Başkanlığına seçildi ve mazbatasını aldı. Erdem, Beşikdüzü Belediyesi’nde düzenlenen törende görevi devraldı. Törene CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, CHP İl Başkanı Mustafa Bak ve CHP İlçe Başkanı Ahmet Kıran da katıldı.
Boğazkent Mahallesi’ndeki bir otelde ailesiyle tatil yapan Sherali Anarbayev (69), serinlemek için girdiği denizde bir süre sonra çırpınmaya başladı. Durumu fark eden cankurtaran ve vatandaşlar Anarbayev’i sudan çıkardı. Olay yerine gelen polis ve …